جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در حاشیه پاکسازی بستر جاجرود:

   هدف مهم، ایجاد حس مسئولیت‌پذیری بیشتر در بین مردم به ویژه جوانان و ورزشکاران است

   هدف مهم، ایجاد حس مسئولیت‌پذیری بیشتر در بین مردم به ویژه جوانان و ورزشکاران است

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در حاشیه پاکسازی بستر جاجرود از زباله گفت: هدف مهم در برگزاری چنین برنامه‌هایی، ایجاد حس مسئولیت‌پذیری بیشتر در بین مردم به ویژه جوانان و ورزشکاران است.

   رضا گل محمدی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مردم‌ محور در اشاعه فرهنگ زیست‌محیطی گفت: هدف دیگر این برنامه آنست که نشان دهد طبیعت متعلق به همه است.
   وی بیان کرد: با توجه به اصل۵۰ قانون اساسی که حفظ محیط زیست را وظیفه عمومی می‌داند، اجرای چنین برنامه‌هایی نشان می‌دهد که محیط زیست جز با مشارکت آحاد مردم حفظ نخواهد شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم نمادین پاکسازی بخشی از مسیر رودخانه، که بیش از یک هزار ورزشکار در جهت پاکسازی اقدام کردند، گفت: معتقدم این گونه فرهنگ سازی ها وظیفه تمام نهاد ها وسازمان های مردم نهاد است و برای اجرای بهتر طرح پاکسازی محیط زیست هزینه ها را باید کاهش داد و با کار گروهی زمینه اتحاد پایدار را در سطح جامعه اجرایی کرد.
   گل محمدی افزود: مهم ترین هدفمان مربوط به منطقه جغرافیایی نبوده، بلکه تمام مردم برای مراقبت بیشتر محیط زیست پیرامونی خود تلاش کنند. مدیرکل توجه به محیط زیست را در ریشه و فرهنگ ما عجین شده دانست و افزود: پاکسازی محیط زیست یکی از آیتم های اصلی ورزش به شمار می رود، چرا که با ورزش و ورزشکاران می توان فرهنگ سازی را ایجاد‌ نمود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,171,439
تعداد بازدید امروز : 6,163
تعداد بازدید دیروز : 9,050
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.