جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • ۴۵۰۰ ورزشکار نوجوان در تهران به رقابت می پردازند

   در جریان 8 رشته ورزشی دومین دوره المپیاد استعداد های برتر کشور

   ۴۵۰۰ ورزشکار نوجوان در تهران به رقابت می پردازند

   ۴۵۰۰ ورزشکار نوجوان در تهران به رقابت می پردازند

   معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: دومین دوره المپیاد استعدادهای ورزشی کشور، اواخر مرداد ماه در پایتخت آغاز می‌شود.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، ابوالفضل ملاجعفری افزود: دومین دوره مسابقات استعدادهای برتر کشور در رده سنی ۱۳ تا ۱۶ سال از ۲۹ مرداد تا ۱۰شهریور ماه امسال در هشت رشته به میزبانی استان تهران و با شرکت ۴ هزار و ۵۰۰ ورزشکار برگزار خواهد شد.
   وی با بیان اینکه در دومین دوره مسابقات استعدادهای برتر کشور بیش از ۷۵۰ هزار نفر در ۹۶ رشته ورزشی(۳۹ رشته دختران و ۵۷ رشته پسران) شرکت خواهند داشت، تصریح کرد: در پایان این رقابت ها، ۵هزار و ۲۰۰ دختر و پسر نخبه برای آمادگی بیشتر در اختیار فدراسیون ها، تیم های ورزشی و پایگاه قهرمانی کشور قرار خواهند گرفت.
   معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: رشته های موتورکراس (پسران)، اسنوکر(پسران)، اسکیت(پسران)، کیک بوکسینگ(پسران)، تیراندازی با تفنگ(دختران و پسران)، اسکواش(دختران)، فوتسال(دختران) و گلف(دختران و پسران) در تهران، شهریار و فیروزکوه برگزار خواهد شد.
   به گفته وی، در نخستین دوره مسابقات استعدادهای برتر کشور، استان تهران با ۱۹۴ طلا، نقره و برنز جایگاه اول را کسب کرد. استان تهران در این دوره از رقابت‌ها نیز با ۲ تیم تهران و توابع و با ۳ هزار ورزشکار دختر و پسر حضور دارد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,120,145
تعداد بازدید امروز : 4,600
تعداد بازدید دیروز : 10,689
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.