جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • خبرنگاران؛ طلایه داران جبهه قلم و اندیشه همواره شایسته تکریم و تحسین اند

   پیام تبریک اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد

   خبرنگاران؛ طلایه داران جبهه قلم و اندیشه همواره شایسته تکریم و تحسین اند

   خبرنگاران؛ طلایه داران جبهه قلم و اندیشه همواره شایسته تکریم و تحسین اند

   اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فرا رسیدن 17 مرداد «روز خبرنگار» را به تلاشگران و فرهیختگان حوزه رسانه تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، در متن پیام تبریک مدیرکل در پاسداشت اصحاب قلم و رسانه و تجلیل از مشعل‌داران آگاهی، آمده است:
   «روز خبرنگار» فرصت مغتنمی است تا آحاد جامعه ضمن توجه به جایگاه و رسالت خطیر این قشر شریف، تکریم و قدردانی شایسته‌ای را از همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و ایثارگران عرصه اطلاع‌رسانی انجام دهند.
   خبرنگاران، طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عامل آگاهی دهنده مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه اند و از آنجایی که بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیت ها هستند، همواره شایسته تکریم و تحسین اند.
   ضمن گرامیداشت یاد شهیدان عرصه رسانه بویژه شهید صارمی و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار به تمامی اصحاب رسانه که به حق در راستای آگاهی بخشی در حوزه ورزش و جوانان، وظیفه ای پررنگ، نقش آفرین و منحصر به فردی در پایتخت میهن اسلامی ایفا می نمایند، وظیفه می دانم از زحمتکشان اصحاب رسانه در صدا و سیما، خبرگزاری ها، سایت های خبری و نشریات، به پاس حمایت از ورزش و جوانان کشور و خصوصا استان تهران، صمیمانه سپاسگزاری نموده، امیدوارم با عنایت و توجهات حق تعالی، شاهد توفیقات روز افزون جامعه رسانه ای استان تهران باشیم. توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه حضرت احدیت مسألت دارم.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,120,147
تعداد بازدید امروز : 4,602
تعداد بازدید دیروز : 10,689
آخرین به روزرسانی : 1398/09/18
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.