جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • مدیریت ورزشی شهر بومهن مستقل شد

   انتصاب مجید کشاورز به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن

   انتصاب مجید کشاورز به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن

   با انتصاب مجید کشاورز به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن، مدیریت ورزشی این شهر مستقل شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، به نقل از خبرگزاری ایرنا شهرستان، با حضور سیاووشی و ذوالقدر نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نادرشاملو معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، رشیدیان مشاور مدیرکل، ریاحی مسئول کمیسیون ماده ۸۸ استان، محمد سیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، الماسی معاون شهردار بومهن، حمید زاهدی، میرطاهری، بخششی، جوشنلو، عبدالهی، غفاری، اعضای شورای اسلامی بومهن، انصاری و کردبچه مسئول دفتر خانه ملت شهرستان، حسن صدهزاری پیشکسوت ورزش و نخستین رییس تربیت بدنی بومهن، سیامک زاهدی پیشکسوت ورزش بومهن و جمعی از ورزشکاران، برخی روسای هیات های ورزشی و اصحاب رسانه، مجید کشاورز به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن منصوب شد.
   مشاور اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در جریان این آیین گفت: شهر بومهن بعد از رودهن به عنوان دومین شهر با مدیریت مستقل ورزشی اداره خواهد شد.
   حسین رشیدیان در آیین معارفه سرپرستی دفتر نمایندگی ورزش و جوانان شهر بومهن افزود: با توجه به زیرساخت های لازم و موجود در حوزه ورزش، پیگیری مسولین این شهر و رشد سریع جمعیت در شهر بومهن، مقرر شد از این پس دفتر نمایندگی ورزش و جوانان این شهر مستقل از شهر پردیس فعالیت خود را آغاز کند.
   وی ضمن تقدیر از حمایت اعضای شورای اسلامی و شهرداری شهر بومهن از ورزش خاطر نشان کرد: توسعه ورزش دراین شهر، نیازمند همفکری، همکاری و مشارکت همه مدیران و مسئولان است.
   مشاور مدیرکل گفت: اعزام تیم های مستقل ورزشی و حضور مربیان و داوران در رقابت های استانی، کشوری و بین المللی برخی از مزایای تفکیک دفتر نمایندگی ورزش و جوانان شهر بومهن است.
   رشیدیان با بیان اینکه اجرای طرح تفکیک دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در سایر شهرهای استان مقدور نیست، ادامه داد: این تصمیم برای بهبود مدیریت ورزش بومهن با توجه به آماده بودن زیر ساخت ها و رشد سریع جمعیت متفاوت در این شهر نسبت به سایر شهرهای استان تهران اتخاذ شده و برای سایر شهرهای استان تهران این استقلال عملی و قانونی نخواهد بود.
   وی با بیان اینکه فرصت دوم برای حضور در عرصه های ورزشی در اختیار این شهر قرار گرفته، خاطر نشان کرد: هیات های ورزشی شهر در این فرصت مدیریت مستقل در عرصه ورزش را تجربه خواهند کرد.
   مشاورمدیرکل در ادامه گفت: سرمایه گذاری خوبی از سوی شورای اسلامی و شهرداری بومهن برای توسعه ورزش شهر بومهن انجام شده و با توجه به ظرفیت مناسب ورزش این شهر در انتظار خبرهای خوب ورزشی با شرایط جدید هستیم و به عنوان همکاران شما در اداره کل، امکانات بهتر ورزشی را برای شما فراهم می‌کنیم.
   گفتنی است در این مراسم، مجید کشاورز هدایتی به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان شهر بومهن معرفی شد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,158,076
تعداد بازدید امروز : 1,850
تعداد بازدید دیروز : 5,725
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.