جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تاکید تقی زاده بر هماهنگی و تعامل ادارات کل استانی و مسوولان ستادی

   در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور انجام شد

   تاکید تقی زاده بر هماهنگی و تعامل ادارات کل استانی و مسوولان ستادی

   تاکید تقی زاده بر هماهنگی و تعامل ادارات کل استانی و مسوولان ستادی

   معاون امور مجلس ، حقوقی و استان های وزارت ورزش و جوانان ، هماهنگی مدیران کل استانها با مدیران ستادی را گامی مهم در جهت سرعت بخشیدن به اجرایی شد ن برنامه ها و سیاستهای وزارت ورزش و جوانان دانست.

   جمشید تقی زاده در حاشیه گردهمایی مدیران کل ورزش جوانان سراسر کشور در خصوص اهمیت برگزاری این سمینار ، هماهنگی مدیران کل استانها با مدیران ستادی را گامی مهم در جهت سرعت بخشیدن به اجرایی شدن برنامه ها و سیاستهای وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد.
   معاون وزیر توضیحاتی را در خصوص برنامه های تدارک‌دیده شده برای این گردهمایی ارائه کرد و نکاتی را در خصوص نشست مشترک مدیران کل استانها با رئیس کمیته ملی المپیک و وزیر بیان و نتایج این جلسات را مطلوب توصیف کرد.
   وی افزود: نگاه ما به مجموعه استانها ، تحول ساختاری است که در نظر داریم در بخش های مختلف آن را ایجاد کنیم.
   تقی زاده با تاکید بر ایجاد فضای تعاملی میان بخشهای مختلف بیان کرد که در دیدار با وزیر ورزش و جوانان ، پیشنهاد کردیم‌ های برخی از اختیارات ستاد به استانها واگذار شود چرا که معتقدیم هر چقدر ستاد را ناظر بر عملکرد استان ها داشته باشیم نقشها بهتر ایفا خواهد شد.
   وی اضافه کرد: ضمن اینکه در نشست روز گذشته، سه شنبه رادر حوزه ستادی ویژه روز جوانان قرار دهند و استان ها نیز از این موضوع پیروی کنند.
   معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت ورزش و جوانان در بخشی دیگر از سخنانش نکاتی را در خصوص اهمیت حوزه پارلمانی ارائه کرد و تعامل بیشتر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از مهمترین بر نامه های این معاونت در جهت تصویب لوایح و مواد قانونی در دو حوزه ورزش و جوانان اعلام کرد و گفت : در این راستا با معاونت های مختلف و ادارات کل استانی رایزنی کرده ایم تا نیازمندی های قانونی شان را اعلام و پس از جمع بندی اقدام لازم را صورت دهیم.
   وی تصریح کرد: این ارتباط به ویژه در فصل بودجه می تواند برای وزارت ورزش و جوانان حائز اهمیت باشد .
   تقی زاده همچنین مباحث حقوقی را یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در این حوزه دانست و گفت : برای ارتقا این بخش تشکیل شورای حقوقی را در دستور کار قرار داده ایم و در نظر داریم از حقوق دانان مجرب دیوان عالی کشور و وکلای توانمند به عضویت این شورا در آوریم تا مسائل حقوقی مدیران ورزشی ، ورزشکاران و...را رفع کنیم .
   تقی زاده ادامه داد: ضمن اینکه برای اینکه بتوانیم بهره مندی بیشتری از قرار دادها و تفاهم نامه های بین المللی داشته باشیم، حقوق بین الملل را با همکاری اداره کل بین الملل وزارت ورزش و جوانان راه اندازی کنیم.
   وی همچنین در حوزه استانها نیز گفت :در این ارتباط نیز منطقه بندی استان ها را در دستو ر کار قرار داده ایم و پیشنهاد ۵ منطقه ای شدن استانها را در حوزه ورزش و جوانان مطرح کردیم ضمن اینکه در این ارتباط می بایست مناطق توسط معاونین به طور تخصصی نظارت شوند تا انشا الله در بخشهای مختلف مسیر توسعه را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,033,377
تعداد بازدید امروز : 382
تعداد بازدید دیروز : 129
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.