جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تجلیل و تکریم از مقام شامخ موسپیدان ورزش و قهرمانان اسبق استان تهران

   گردهمایی کانون بازنشستگان اداره کل با حضور گل محمدی مدیرکل و فرید موسوی نماینده مردم تهران

   تجلیل و تکریم از مقام شامخ موسپیدان ورزش و قهرمانان اسبق استان تهران

   تجلیل و تکریم از مقام شامخ موسپیدان ورزش و قهرمانان اسبق استان تهران

   گردهمایی کانون بازنشستگان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با حضور گل محمدی مدیرکل و فرید موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

   قدردانی از گل محمدی مدیرکل ورزش وجوانان استان تهران توسط کانون بازنشستگان در حضور تلاشگران ورزش تهران طی سالیان گذشته، بخشی از این برنامه بود.
   همزمان با هفته بزرگداشت دولت و در مراسمی که به منظور " تجلیل " و " تکریم " از مقام عالی " بازنشستگان " اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، نسبت به مقام شامخ پیش کسوتان و موسپیدان ورزش و قهرمانان اسبق ورزش استان تهران که در گذشته برای ایران زمین افتخار آفریده اند، ادای احترام شد.
   در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی ورزش کشور و تنی چند از میهمانان فرهیخته ورزش استان؛ آقاشاهی " نخستین " مدیرکل تربیت بدنی دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت از خدمات و زحمات گل محمدی توسط رئیس، دبیر و اعضای کمیته بازنشستگان تجلیل شد.
   گفتنی است حضور چشمگیر و ارزشمند تنی چند از قهرمانان برومند و اسبق ورزش ایران زمین که در پهنه های جهانی و آسیایی خوش درخشیده بودند به گرمای این مراسم افزوده بود.
   در جمع میهمانان این جشن بزرگ، چهره های درخشانی همچون محمد بزم آور قهرمان اسبق کشتی جهان، مسعود صالحیه و مهدی صابرپور از قهرمانان آسیایی والیبال کشورمان و حسن میرزاآقابیک که به مدت ۱۳ سال کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران بود، جلوه مناسبی را به نمایش گذاشت که توام با پاسداری از حرمت ها و احترام به افتخارآفرینی ها بود.
   شایان ذکر است در پایان این مراسم که در محل تالار اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد، توسط علی عطا بخشی رئیس کانون و اعضا عالیه کانون بازنشستگان اداره کل، هدایایی به رسم یادبود به حاضران اهدا گردید و همگان در یک قاب عکسی به یادگار گرفتند.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,725,418
تعداد بازدید امروز : 828
تعداد بازدید دیروز : 4,933
آخرین به روزرسانی : 1398/06/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.