جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • وحید نوری قهرمان مسابقات جهانی پاراجودو باکو شد

   وحید نوری قهرمان مسابقات جهانی پاراجودو باکو شد

   وحید نوری قهرمان مسابقات جهانی پاراجودو باکو شد

   وحید نوری جودوکار تهرانی وزن منهای 90 کیلوگرم کشورمان در مسابقات جهانی پاراجودو گرند پری باکو همه حریفان خود را با ضربه فنی شکست داد و قهرمان شد .

   نوری در دومین روز این مسابقات جهانی دو روزه روی تاتامی رفت و بر حریفان خود از برزیل، گرجستان و فرانسه با ضربه فنی غلبه کرد و وارد مرحله نیمه نهایی شد .
   وی در مرحله نیمه نهایی نیز ولادیمیر فدین از روسیه را با ضربه فنی شکست داد و برای حضور در فینال در برابر روشن سفر اف جودوکار کشور میزبان جمهوری آذربایجان حاضر شد .
   جودوکار تهرانی در فینال حریف آذربایجانی را از اولین دقیقه با ضربه فنی شکست داد و عنوان قهرمان جهان این مسابقات را به خود اختصاص داد .
   مسابقات جهانی دو روزه پاراجودو گرند پری باکو با حضور 235 جودوکار از 35 کشور از جمله تیم دو نفره جودوی نابینای ایران به سرمربیگری محمد رضا حاج یوسف زاده در ورزشکاه حیدر علی اف باکو پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز شد .
   این مسابقات جهانی با مساعدت فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های نابینایان ، فدراسیون بین المللی جودو ، کمیته ملی المپیک ، فدراسیون جودو و وزارت امور جوانان و ورزش جمهوری آذربایجان برگزار شد و به عنوان گزینشی سهمیه بازی های پارالمپیک 2020 توکیو یاد می شود .
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,725,529
تعداد بازدید امروز : 939
تعداد بازدید دیروز : 4,933
آخرین به روزرسانی : 1398/06/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.