جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • دکتر سلطانی فر: واگذاری قانونی و کارشناسی استقلال و پرسپولیس تهران، هدف دولت و مجلس است

   دکتر سلطانی فر: واگذاری قانونی و کارشناسی استقلال و پرسپولیس تهران، هدف دولت و مجلس است

   دکتر سلطانی فر: واگذاری قانونی و کارشناسی استقلال و پرسپولیس تهران، هدف دولت و مجلس است

   جلسه بررسی روند تسریع واگذاری استقلال و پرسپولیس تهران با حضور وزیر ورزش و جوانان، نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی سازی، دیوان محاسبات و سازمان بورس و فرابورس برگزار شد.

   دکتر مسعود سلطانی فر با رییس و نمایندگان عضو کمیسیون اصل ۴۴، دیوان محاسبات، سازمان خصوصی سازی و مدیران بورس و فرابورس برای تسریع در روند واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی جلسه داشت.
   در این نشست دو ساعته، دستگاه های مسیول در روند واگذاری این دو باشگاه گزارش هایی از آخرین اقدامات خود به وزیر ورزش و جوانان ارایه کردند و شیوه زمان بندی خصوصی سازی دو باشگاه به بحث و نظر گذاشته شد.
   وزیر ورزش و جوانان در این جلسه با تاکید بر عزم دولت و وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری هر چه سریعتر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: زمان بندی مجموعه بر واگذاری هر چه سریعتر و تا پایان سال است و مجموعه گزارشهای سازمان ها و دستگاه های دست اندرکار برای طی شدن مسیر خصوصی سازی بسیار مثبت و امیدوار کننده است.
   سلطانی فر با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری های صورت گرفته گفت : واگذاری صحیح، قانونی و کارشناسی و مطمئن این دو باشگاه هدف همه ما اعم از دولت و مجلس است و امیدواریم این اتفاق مهم در دولت دوازدهم صورت گیرد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,920,104
تعداد بازدید امروز : 1,214
تعداد بازدید دیروز : 3,789
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.