جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان در پی قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا

   پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان در پی قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا

   پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان در پی قهرمانی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا

   وزیر ورزش و جوانان قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم ورزش دوست کشورمان تبریک گفت .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جولنان، متن پیام دکتر مسعودسلطانی فر به مناسبت قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های قهرمانی آسیا که بعدازظهر امروز با پیروزی سرو قامتان ایران در رویارویی با استرالیا به ارمغان آمد، به شرح زیر است:
   بِسْم الله الرحمن الرحیم
   والیبال ایران باز هم افتخارآفرین شد و این بار جام قهرمانی آسیا را در استمرار موفقیت های سال های گذشته به ارمغان آورد که این مهم بیانگر پیمودن مسیر اقتدار این رشته در قاره کهن است .
   جام قهرمانی که در مقابل دیدگان تماشاگران هموطن در سالن دوازده هزارنفری برای مردان والیبالیست ایران بدست آمد ، باز هم شور و نشاط را برای مردم ورزش دوست ایران اسلامی رقم زد .
   مردمانی که در این شرایط سخت اقتصادی در برابر تحریم های دشمن همواره با حمایت و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،بزرگی خود را در دنیا به منصه ظهور رسانده اند ، شایسته بهترین ها هستند که بار دیگر جامعه ورزش ایران ، افتخاری بزرگ برای آنها رقم زد تا آوازه بزرگی ایران بار دیگر به بهانه ورزش در دنیا طنین انداز شود .
   این موفقیت ارزنده را به رهبر معظم انقلاب ،ملت شریف ایران و تک تک ورزشکاران ، مربیان و دست اندرکاران این رشته تبریک می گویم .
   امیدوارم با استمرار در موفقیت های این رشته محبوب ، شاهد حضور پرافتخار والیبال ایران در بازی های المپیک ٢٠٢٠ توکیو باشیم .
   حق نگهدارتان
   مسعود سلطانی فر
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,024,789
تعداد بازدید امروز : 527
تعداد بازدید دیروز : 4,393
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.