جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل محمدی: درس، ورزش و اخلاق را با هم پیش ببرید

   در جمع نوجوانان کشتی گیر استان تهران اعزامی به تورنمنت جمهوری آذربایجان

   گل محمدی: درس، ورزش و اخلاق را با هم پیش ببرید

   گل محمدی: درس، ورزش و اخلاق را با هم پیش ببرید

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در جمع نوجوانان کشتی و خطاب به آنان بر رعایت اخلاق و آموزش در کنار ورزش تاکید کرد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان تهران، گل محمدی که در جمع نوجوانان کشتی گیر استان تهران اعزامی به تورنمنت جمهوری آذربایجان سخن می گفت، در همین رابطه افزود: لازم است شما در کنار ورزش فاکتور های مهم دیگر را فراموش نکنید. رعایت ادب و اخلاق، احترام نسبت به بزرگترها، صداقت و آموختن از آن جمله است. دوران قهرمانی اگرچه شیرین اما پایدار نیست به همین دلیل باید درس و آموزش را در کنار ورزش فراموش نکنید.
   وی افزود: موفقیت شما زمانی تکمیل می شود که در زندگی به آداب و رفتار انسانی اهمیت بدهید. صداقت می تواند مسیر زندگی ورزشی و آموزشی شما را در جهت موفقیت سرعت بدهد.
   وی که در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر تهران حضور یافته بود، داشتن خصلت های پهلوانی و رعایت موازین آن را شایسته کشتی گیران ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: رمز و راز ماندگاری نام جهان پهلوان تختی و بزرگان کشتی به واسطه قهرمانی های آنان نبوده، بلکه به دلیل جوانمردی و ویژگی های اخلاق ماندگار شدند. شما نیز برای اینکه ماندگار باشید باید راه و رسم آن بزرگان را پیش بگیرید. قدردان بزرگترها اعم از والدین و مربیان خود باشید که به شما یاری می دهند تا در زندگی بیشتر بیاموزید و پیشرفت کنید. اگر این موارد را رعایت کردید و برای دوره قهرمانی و زندگی خود برنامه داشته باشید موفق خواهید شد، در غیر این صورت چاره ای ندارید جز آنکه مشکلات را به جان بخرید و مسیر پرپیچ و خمی را برای دست یابی به فرصت ها طی کنید.
   در این مراسم ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، عبدالله عزیزی رییس هیات کشتی استان تهران، مربیان و جمعی از مسئولین هیات حضور داشتند.
   لازم به ذکر است که هیات کشتی استان تهران در نظر دارد طی روز های آینده تیم کشتی نوجوانان را به تورنمنت جمهوری آذربایجان اعزام کند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,920,195
تعداد بازدید امروز : 1,305
تعداد بازدید دیروز : 3,789
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.