جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • تأیید عملکرد هیأت تنیس روی میز استان تهران و قول مسئولان برای همکاری در ساخت آکادمی

   امروز (یکشنبه) در مجمع سالیانه صورت گرفت

   تأیید عملکرد هیأت تنیس روی میز استان تهران و قول مسئولان برای همکاری در ساخت آکادمی

   تأیید عملکرد هیأت تنیس روی میز استان تهران و قول مسئولان برای همکاری در ساخت آکادمی

   مجمع سالیانه هیأت تنیس روی میز استان تهران، بعدازظهر امروز (یکشنبه) در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان تهران، در این مجمع مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون به عنوان ریاست مجمع، ابوالفضل ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش اداره کل، حمیدرضا صابری رئیس هیأت استان تهران و دیگر اعضای مجمع حضور داشتند.
   در مجمع امروز علیقارداشی به تمجید از عملکرد هیأت استان تهران پرداخت و سپس صابری گزارشی از عملکرد هیأت پایتخت را ارائه کرد و همه اعضا نیز این عملکرد را مورد تأیید قرار دادند.
   گزارش خزانه‌دار، موضوع بعدی مجمع بود که مورد تایید اعضا قرار گرفت. همچنین مجید احتشام زاده و محمدرضا میرالماسی از اعضای مجمع و از پیشکسوتان خوشنام پینگ‌پنگ در ادامه این نشست به اظهار نظر پرداختند و با مقایسه شرایط کنونی با گذشته، از عملکرد هیأت استان تهران و رسیدگی به ورزشکاران تقدیر کردند.
   ابوالفضل ملاجعفری نیز عنوان کرد: در بخش آموزش، فرهنگی و همگانی و قهرمانی اقدامات خوبی در هیأت استان تهران انجام شده است. هیأت تهران همچنین در موضوع توجه به رده‌های پایه، ورزش بانوان اقدامات موثری را انجام داده و جزو سه هیأت برتر است.
   معاون توسعه امور ورزش اداره کل ادامه داد: البته موفقیت‌های هیأت مدیون تلاش همه اعضای مجمع است. ورزش تهران باید قطب ورزش کشور باشد و هیأت ها باید در این مسیر قدم بردارند. امروز شاهد یکی از قوی‌ترین مجامع هیأت‌ ها بودم و این جمع باید به تلاش خود ادامه بدهد و دست از تلاش نکشد.
   در ادامه، درخواست اعضا برای اختصاص زمین از سوی اداره کل و ساخت یک آکادمی و کمپ بین‌المللی توسط هیأت و حامیان مالی، مطرح شد که مورد استقبال مسئولین اداره کل قرار گرفت و قول همکاری در این باره داده شد. تصویب تقویم هیأت نیز آخرین بخش از مجمع سالیانه بود.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,920,167
تعداد بازدید امروز : 1,277
تعداد بازدید دیروز : 3,789
آخرین به روزرسانی : 1398/08/01
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.