جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران برنامه های هفته تربیت بدنی را تشریح کرد

   رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران برنامه های هفته تربیت بدنی را تشریح کرد

   رنجبر رئیس اداره ورزش و جوانان حوزه جنوب غرب تهران از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی این اداره در هفته تربیت بدنی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، رنجبر با تاکید بر ضرورت توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان همه اقشار جامعه به دلیل آثار سودمندی چون: افزایش توانائی های جسمی و روحی، سلامت جسمانی و فکری، تعامل و همبستگی، غنی سازی اوقات فرغت در جامعه و .... افزود: هفته تربیت بدنی و ورزش، فرصت مغتنمی است تا با ارائه برنامه های متنوع و شاد ورزشی در سطح جامعه، فرهنگ ورزش کردن را بین مردم تقویت نمائیم .
   وی گفت: به این مناسبت از جانب اداره ورزش و جوانان حوزه جنوب غرب تهران برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی با هدف پویایی ورزش، ایجاد طراوت، شادابی و ایجاد شور و شعف و نشاط در بین شهروندان اجرا می گردد.
   رنجبر در ادامه اهم فعالیت های فرهنگی و ورزشی این اداره را که با همکاری هیات های ورزشی این حوزه در هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار می گردد به شرح زیر تشریح کرد:
   نواختن زنگ ورزش در مدارس ، برگزاری مسابقات توسط هیاتهای ورزشی ( ژیمناستیک ، اسکیت رده های سنی، بوکس، بسکتبال، تنیس روی میز، کوهنوردی، شطرنج، دوومیدانی، آمادگی جسمانی ورزشکاران و کارکنان ، مهارتهای فوتبال ، دوومیدانی جانبازان و معلولین، بیلیارد، والیبال، بدمینتون، تیراندازی، شنا و ...) برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری، تجدید میثاق جامعه ورزشکاران جنوب غرب با آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و حضور در حرم مطهر امام راحل، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و تجلیل از آنها، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای جنگ تحمیلی، تجلیل از قهرمانان دومین المپیاد استعدادهای برتر کشور، تجلیل از پرسنل و ....
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,033,518
تعداد بازدید امروز : 36
تعداد بازدید دیروز : 487
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.