جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
    • گرامیداشت «هفته تربیت بدنی» انجام شد

      پایان پیکارهای تکواندو پسران جنوب غرب با معرفی نفرات برگزیده

      پایان پیکارهای تکواندو پسران جنوب غرب با معرفی نفرات برگزیده

      به همت هیات تکواندو جنوب غرب تهران، مسابقات آزاد پسران جنوب غرب به مناسبت گرامیداشت «هفته تربیت بدنی و ورزش» برگزار شد .

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران و به نقل از نعیمی رئیس هیات تکواندو، مسابقات آزاد پسران در رده سنی شکوفه ها در رده کمربندی (سبز آبی و قرمز مشکی) و نوجوانان در رده کمربندی (سبز آبی و قرمز مشکی) در سالن تکواندو زنده یاد سیدسعید مهیمن برگزار شد.
      اسامی نفرات برگزیده به شرح زیر است:
      رده شکوفه ها سبزآبی :
      وزن اول : سام غفاری کسراشاه محمدی
      وزن دوم : آرش خوش نام ارسلان رحیمی علی اصغر نجفی و عرفان مجد
      وزن سوم : علی اسکندری- محمد بخشی مهرشاد پناه علی و محمدطاهاخدابنده لو
      وزن چهارم : مزدک زینعلی محمدصالح میرزاخانی امیرحسین فرهادی و محمدطاهر علی جان نژاد
      وزن پنجم : پرهام قوچانی صالحان آمان نجاتی فر امیرحسین خدایاری و کیان غفاری
      وزن ششم : یاسین باباخانلو امیرحسین حیدرلکی ارسلان مرادی فر و رضا کریمی
      وزن هفتم : پارساهوشیار محمدعطاعلمداری امیرعلی بارانی و آرسام رضاپور
      وزن هشتم : امیرمهدی مسافر بنیامین اسبقی حسین سنقرکلایه و کسراکربلائی
      وزن نهم : مهدی عضدپناه مهبد مالکی
      وزن دهم : محمدرهام شیدایی دانیال فلاحی پدرام لطفی و امیرمحمدخانی
      رده نوجوانان سبزآبی :
      وزن اول : وندادحر سجاد رضوانی علیرضا جعفری و سیدعرفان حسینی
      وزن دوم : محمدرمضانی محمدعلی شکاری سهیل نادری
      وزن سوم : امیررضابالازاده ایلیاجعفرزادگان سنگان
      وزن چهارم : محمدحسین جمیلی علیرضابهرامی علی باقری و محمدحسین طالبی
      وزن پنجم : محمدزیدی سجاد یارمحمدیان سیدامیرسیدگنجی و حبیب بکیان دوگاهه
      وزن ششم : عارف بذلی متین صناعی فرید
      وزن هفتم : محمدمهدی جوزی - طاها اعظمی آرشام مومن
      وزن هشتم : ابوالفضل محمدپور طالشانی عرفان شفق عنبران محمدمرادعلی و محمدرضا نوری
      وزن دهم : عرفان سلیمانی آرتین کرمی محمدمهدی جهان تیغ نظری
      رده نوجوانان قرمزمشکی :
      وزن اول : امیرمحمداسدی مهرشاد قلیچ
      وزن دوم : آرین فرهادی امیدمیری محمدمتین واحدی و محمدمتین واحدی
      وزن سوم : نیما اخوان سهیل کشاورزی هادی خانی محمدحسین ابراهیمی
      وزن چهارم : مانی یاوری حسام الدین خدابخشی ابوالفضل نیازی و آرش سعدیانی
      وزن پنجم : دانیال تاجیک ایمان نیکخواه شروین علیزاده و علیرضا محمدنژآد
      وزن ششم : مهدی بیات رضا اصغری عرفان محمدتقی ریحانی و نوید امانی
      وزن هفتم : علی حسین پور رادمان امینی ابوالفضل جهانگیری و امیرحسین شاه آبادی
      وزن هشتم : امیرمهدی بابت محمدامین رضایی مهدی عبادی
      وزن دهم : فرزاد طاهری جمال مهراب رنجبرزاده
      رده شکوفه ها قرمزمشکی :
      وزن چهارم : نیما دباغی محمدامین رحمانی محمدصدرافتاحی روزبهانی
      وزن ششم : امیرحسین کیوانلو محمد جباری طاها پورصابری
      وزن هشتم : امیرعلی قشقایی مبین واحدی
      وزن دهم : علی عسگری امیرآریا شهبازی مراد
      گالری
      اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,176,625
تعداد بازدید امروز : 2,536
تعداد بازدید دیروز : 8,813
آخرین به روزرسانی : 1398/09/24
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.