جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد

   بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار از اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس

   بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار از اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس

   به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، اینانلو معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قدس از اداره ورزش و جوانان بازدید و با رئیس اداره و کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قدس ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به اساتید ،مربیان، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش شهرستان قدس، طی نشستی گفت: ورزش نماد قدرت و صلابت و ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و جوانان ورزشکار شهرستان قدس همواره سعی داشتند با افتخار آفرینی و روحیه جوانمردی ، این امر را محقق سازند.
   اینانلو با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به امر ورزش بالاخص در جوانان ابراز داشت: پرداختن به امر ورزش و اهمیت دادن به آن بهترین راهکار برای جلوگیری از برخی آسیب های اجتماعی در بین جوانان است.
   وی تاکید کرد: امید داریم جوانان ما با افتخارآفرینی در ورزش ،پرچم انقلاب اسلامی را در عرصه های ملی و بین المللی به اهتزاز درآورند.

   محسن حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش (۲۶ مهر لغایت ۲ آبان ماه) بر تمام خدمتگزاران عرصه ورزشی شهر قدس گفت: در هفته تربیت بدنی بیش از ۲۰ برنامه فرهنگی ورزشی توسط هیاتهای ورزشی در حال اجرا می باشد که این امر می تواند به ایجاد نشاط و شادابی در جامعه نیز کمک کند.

   وی در این دیدار با اشاره به فعال کردن هیات های ورزشی بیان کرد: یکی از اهداف این اداره فعال کردن هیات ها ورزشی می باشد، چرا که با فعال نمودن هیات های ورزشی می توانیم وضعیت جامعه ورزشی این منطقه را بهبود بخشیم.

   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,033,368
تعداد بازدید امروز : 373
تعداد بازدید دیروز : 129
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.