جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • نام آوران، قهرمان لیگ منطقه ای تکواندو خردسالان استان تهران شد

   نام آوران، قهرمان لیگ منطقه ای تکواندو خردسالان استان تهران شد

   نام آوران، قهرمان لیگ منطقه ای تکواندو خردسالان استان تهران شد

   پرونده اولین دوره مسابقات لیگ منطقه ای تکواندو خردسالان پسر استان تهران،با قهرمانی تیم نام آوران ، نایب قهرمانی اسپاد نوین شمال غرب و سومی همیاران بسته شد .

   به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان تهران؛ مرحله دوم و پایانی اولین دوره رقابت های لیگ منطقه ای خردسالان پسر استان،با حضور ۸ تیم صعود کننده از گروه اول و دوم”همیاران ، فرمانیه، رویال تجهیز، شهدای درکه، نام آوران، هیات بهارستان، پارسیا و اسپاد نوین ” در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن برگزار شد.
   در گام نخست و مرحله حذفی این رقابتها، اسپاد نوین ۶ بر۴ پارسیا را شکست داد، شهدای درکه ۴بر۶ مغلوب رویال تجهیز شد، فرمانیه۶ بر ۷ از همیاران شکست خوردو نام آوران ۶ بر۴ هیات بهارستان را از پیش رو برداشت. در پایان این مبارزات چهار تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند و در مرحله نیمه نهایی در رقابتی تنگانگ اسپاد نوین ۷ بر ۵ همیارن شکست داد و نام آوران ۶ بر ۴ از سد رویال تجهیز گذشت تا فینالیست های این دوره از مسابقات لیگ منطقه ای مشخص شوند .
   در رده بندی این مسابقات، رویال تجهیز۴ بر ۶ مغلوب همیاران شد و توانست در جایگاه سوم این رقابتها بایستد و در فینال لیگ منطقه ای خردسالان، نام آوران ۶ بر ۴ اسپاد نوین را شکست داد و عنوان قهرمانی را بدست اورد.
   لازم به ذکر است برترین های این رقابتها از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل معرفی شدند:
   فنی ترین مربی: محسن مستقیم ( تیم اسپاد نوین شمالغرب)
   فنی ترین تیم: تیم نام آوران
   تیم اخلاق: رویال تجهیز
   فنی ترین بازیکن: محمد طاها نوروزی آزاد
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,033,134
تعداد بازدید امروز : 139
تعداد بازدید دیروز : 129
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.