جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • اولین نشست تخصصی در حوزه توسعه اجتماعی جوانان برگزار شد

   به همت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان

   اولین نشست تخصصی در حوزه توسعه اجتماعی جوانان برگزار شد

   اولین نشست تخصصی در حوزه توسعه اجتماعی جوانان برگزار شد

   اولین نشست تخصصی در حوزه توسعه اجتماعی جوانان به همت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با عنوان "بررسی تاثیر فضای مجازی بر ازدواج جوانان" برگزار شد.

   این نشست با همکاری گروه خانواده انجمن جامعه شناسی با حضور اعظم کریمی مدیر کل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان، شهلا کاظمی پور جمعیت شناس و استاد واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و عالیه شکر بیگی جامعه شناس و استاد دانشگاه واحد تهران مرکزی و جمعی از کارشناسان این حوزه در ساختمان جوانان وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.
   اعظم کریمی در ابتدای این نشست با اشاره به تغییر عنوان و ساختار دفتر امور ازدواج به دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان، گفت: یکی از نیاز های این حوزه بهره گیری از آموزه های نو و تعامل، همفکری و همکاری با دانشگاه و اساتید دانشگاهی جهت استفاده از این آموزه های نوین است که با برگزاری این نشست های تخصصی قصد داریم خلاء های موجود در حوزه توسعه اجتماعی جوانان را رفع کنیم.
   وی با بیان این که این نشست ها ادامه دار خواهد بود افزود: امیدوارم با این اقدامات آگاهی های خود را به روز کنیم و بتوانیم از این نگاه علمی در سیاستگذاری ها و برنامه ریزی های عملیاتی حوزه توسعه اجتماعی جوانان استفاده کنیم.
   روند تغییرات ارزشی ازدواج، مادی گرایی، عوامل انتخاب فضای مجازی توسط جوانان، محدودیت‌های اجتماعی و فرهنگی و نا محدود بودن فضای مجازی، تاخر فرهنگی در جوامع در حال توسعه، دخالت سازمان‌ها و دستگاه‌ها به پدیده های اجتماعی و شکاف نسلی، از موضوعاتی بودند که توسط اساتید به عنوان عوامل موثر بر رغبت جوانان بر ازدواج مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,187,246
تعداد بازدید امروز : 6,894
تعداد بازدید دیروز : 6,263
آخرین به روزرسانی : 1398/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.