جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • شرکت نائب رئیس و مسئول کمیته پزشکی هیات گلف استان تهران در نشست علمی تخصصی آسیب شناسی در رویدادهای ورزشی

   شرکت نائب رئیس و مسئول کمیته پزشکی هیات گلف استان تهران در نشست علمی تخصصی آسیب شناسی در رویدادهای ورزشی

   شرکت نائب رئیس و مسئول کمیته پزشکی هیات گلف استان تهران در نشست علمی تخصصی آسیب شناسی در رویدادهای ورزشی

   نشست علمی تخصصی آسیب شناسی پرخاشگری و خشونت در رویدادهای ورزشی توسط وزارت ورزش و جوانان با همکاری پژوهشگاه تربیت بدنی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی هیات گلف استان تهران، دراین نشست که روز دوشنبه در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد، آزاده رسایی منش نائب رئیس و دکتر محمدذوعلم مسؤل کمیته پزشکی هیات گلف تهران نیز شرکت کردند.
   درنشست مذکور سخنرانان به ارائه یافته‌های پژوهشی و همچنین اقدامات انجام شده در حوزه پرخاشگری، خشونت و هواداری در رویدادها و میادین ورزشی پرداختند.
   همچنین دیگر محورهای مورد بررسی در این نشست، آسیب‌شناسی اجتماعی، شناسایی علل بروز پرخاشگری و خشونت در تماشاچی‌ها، هوادران و ورزشکاران و موانع مدیریت رفتارهای خشونت‌آمیز در میادین ورزشی بود که با ارائه یافته‌های پژوهشی و مطالعات تطبیقی، راهکارها و شیوه‌های کنترل و مدیریت خشونت و کاهش آسیب­ های آن مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.
   شایان ذکر است مدعوین و مخاطبان این نشست مدیران و کارشناسان ورزشی، روسا و مسئولین فدراسیون های ورزشی،اعضای هیات علمی دانشگاه و مسئولان کمیته‌های فرهنگی و کانون هواداران، مسئولان هیات‌های ورزشی و دانشجویان علاقه‌مند بودند.
   به گفته محمدرضا فضلی رئیس مرکز مطالعات وپژوهش های راهبردی، به مخاطبان و مشارکت کنندگان در این نشست گواهی معتبر آموزشی اهداء خواهد شد.

   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,024,987
تعداد بازدید امروز : 725
تعداد بازدید دیروز : 4,393
آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.