جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • با حضور محمد سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس انجام شد

   قرعه کشی مسابقات فوتسال جام نشاط و تندرستی ویژه کارمندان ادارات شهرستان پردیس

   قرعه کشی مسابقات فوتسال جام نشاط و تندرستی ویژه کارمندان ادارات شهرستان پردیس

   مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام نشاط و تندرستی ویژه کارمندان ادارات شهرستان پردیس برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال تحت عنوان جام نشاط و تندرستی صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور محمد سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، مجید کشاورز معاون ورزشی و سرپرست دفتر نمایندگی ورزش و جوانان بومهن، مهدی لاله سرپرست هیات فوتبال شهرستان پردیس، علیرضا سیری مسئول کمیته فوتسال هیات و نمایندگان تیم های ادارات در سالن‌ اجتماعات اداره ورزش و جوانان انجام شد.
   سیفی هدف از برگزاری مسابقات ورزشی به ویژه در بخش کارمندان را افزایش روحیه شادابی و نشاط کارکنان ورزشکار و انتقال آن به سایر کارکنان مجموعه دانست.
   رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان افزود: درصورتی که کارکنان شهرستان با علاقه‌مندی خاص و به صورت جدی در این گونه مسابقات شرکت کنند قطعاً اثر خوبی در رفتار سازمانی آنان جهت تکریم ارباب رجوع خواهد داشت.
   در ادامه مجید کشاورز با اشاره به تأثیر اینگونه برنامه‌های ورزشی در ادارات و ترویج روحیه نشاط در بین کارمندان گفت: مسابقات دیگری از جمله والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز و سایر رشته‌ها درسطح شهرستان‌ پردیس برگزار خواهد شد لیکن در بخش فوتسال به جهت ایجاد نشاط در خانواده کارکنان ادارات در نظر داریم افتتاحیه را به همراه رژه تیم ها و با حضور مسئولین ادارات برگزار نماییم.
   معاون ورزشی ادامه داد،: فرمانداری شهرستان‌پردیس به برگزاری اینگونه فعالیت‌ها و اقدامات ورزشی اعتقاد داشته و حمایت های لازم را خواهد داشت.‌
   مهدی لاله هم گفت: لزوم توسعه ورزش کارکنان شادابی محیط کاری را نشان می‌دهد و قطعا ما در هیات فوتبال با تداوم چنین مسابقاتی به افزایش بهره‌وری کارمندان می اندیشیم.
   سرپرست هیات فوتبال اضافه کرد: شور و نشاط این مسابقات موجب تحول در زندگی و شور و نشاط در شرکت کنندگان و خانواده های شان می شود.
   وی همچنین تقویت روحیه پهلوانی و منش انسانیت را مهمتر از قهرمانی دانست و عنوان کرد: امیدواریم در برگزاری این مسابقات بتوانیم به این هدف مهم برسیم.
   لاله خاطر نشان شد که مسابقات در هفته دوم آبانماه استارت خواهد خورد.
   در پایان علیرضا سیری توضیحات فنی را برای تیم های شرکت کننده ارایه نمود و گفت: این دوره از مسابقات با شرکت ۱۳ تیم در قالب دو گروه ۶ و ۷ تیمی در دور اول به صورت دوره ای و پس از کسب بیشترین امتیاز در مرحله دوم به صورت حذفی برگزار خواهد شد.
   مسئول کمیته فوتسال تاکید کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات ایجاد یک فضای فرهنگی و ورزشی بین کارکنان و ترویج صمیمیت و دوستی است و برد و باخت زیاد مطرح نیست، نزدیکی همکاران با یکدیگر و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در کارکنان مهمترین هدف است.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,157,388
تعداد بازدید امروز : 1,162
تعداد بازدید دیروز : 5,725
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.