جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • در همایش دانش افزایی تخصصی مؤسسین و مدیران اماکن و باشگاه های ورزشی انجام شد

   تجلیل از باشگاه داران برتر ورزشی شهرستان ری به مناسبت هفته تربیت بدنی

   تجلیل از باشگاه داران برتر ورزشی شهرستان ری به مناسبت هفته تربیت بدنی

   به مناسبت هفته تربیت بدنی از 20 باشگاه دار برتر ورزشی شهرستان ری در جریان همایش دانش افزایی تخصصی مؤسسین و مدیران اماکن و باشگاه های ورزشی شهرستان تجلیل شد.

   همایش دانش افزایی تخصصی مؤسسین و مدیران اماکن و باشگاه های ورزشی شهرستان ری با حضور صداقت معاون مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، نباتی معاونت اداره و سابوته رئیس اداره ورزش و جوانان بخش کهریزک در فرهنگسرای ولاء برگزار شد و طی آن، از این باشگاه داران برتر که در زمینه های بدنسازی و پرورش اندام، فوتبال، سوارکاری، استخر، بیلیارد و اوقات فراغت(دریاچه تفریحی) شهرستان ری فعالیت می کردند با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.
   چهار استاد برجسته، قربانپور نماینده حراست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و محمدیان دبیر کمیسیون ماده 5 استان تهران، بزرگپور، مهندس خزایی و سروان بیرانوند، از میهمانان همایش تخصصی دانش افزایی موسسین و مدیران اماکن و باشگاه های ورزشی شهرستان ری بودند.
   همچنین در این همایش تخصصی با حضور بیش از 80 مدیر باشگاه های ورزشی شهرستان در بخش آقایان و بانوان، دروس حقوق ورزشی،بهداشت، مباحث امنیتی و اماکن نیروی انتظامی و مباحث حراستی و کمیسیون ماده 5 تدریس شد.


   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,187,284
تعداد بازدید امروز : 6,932
تعداد بازدید دیروز : 6,263
آخرین به روزرسانی : 1398/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.