جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • گل‌ محمدی: موفقیت اتفاقی نیست، 3 سال کار جدی ساختاری انجام داده ایم

   در جریان مراسم تجلیل از ۱۰۱ مدال‌آور حوزه شمال شرق استان تهران

   گل‌ محمدی: موفقیت اتفاقی نیست، 3 سال کار جدی ساختاری انجام داده ایم

   گل‌ محمدی: موفقیت اتفاقی نیست، 3 سال کار جدی ساختاری انجام داده ایم

   مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم تجلیل از ۱۰۱ مدال‌آور حوزه شمال شرق در المپیاد استعدادهای برتر ورزش گفت: موفقیت اتفاقی نیست و با چند روز و ماه و یکسال چنین افتخاری در استان تهران به دست نمی‌آید.

   در جریان مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور حوزه شمال شرق در دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که با حضور سعادتمند مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان، داریوش مصطفوی، معاونان و مدیران ستادی اداره کل، پیشکسوتان و مسئولان هیات های ورزشی و به همت اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران، شب گذشته در تالار مجموعه ورزشی کشتیرانی برگزار شد، گل‌محمدی موفقیت استان تهران در کسب قهرمانی دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور را حاصل زحمات و تلاش‌های یک تیم دانست و افزود: در ورزش استان تهران سه سال کار جدی ساختاری انجام شده و در کنار همه هیات‌های ورزشی و مدیران، برگزاری المپیاد را تمرین کردیم و در ادامه راه این استعدادها برنامه‌های ویژه‌ای اندیشیده شده است.
   وی هر موفقیت اتفاقی یا اجباری را بی‌اثر تلقی و خاطر نشان کرد: برای رسیدن به قهرمانی در رشته‌های مختلف برگزاری این المپیادها سنگ بنای محکم و استواریست که باید به آن توجه کنیم.
   گل‌محمدی با بیان اهمیت کسب موفقیت در المپیاد، تصریح کرد: کسب مقام قهرمانی و ۲۶۴ مدال باعث افتخار و سربلندی است که باید به تلاش مضاعف یک کار گروهی دست‌مریزاد گفت، ولی نباید در باد آن متوقف شویم.
   وی مقایسه استان تهران با سایر استان‌ها را دور از انصاف دانست و گفت: استان تهران در بعضی شاخص‌ها محروم است، ولی استعدادها، دانش و ظرفیت‌های آن را نباید نادیده گرفت و فراموش کرد.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه چشم‌انداز ما کسب مدال‌های رنگین در ورزش‌های پر مدال و المپیکی است، اضافه کرد: این مراسم بهانه‌ای برای تجلیل از مدال‌آوران حوزه شمال شرق بود و همه حوزه‌ها و شهرستان‌ها موظف به تجلیل و تقدیر از نفرات برتر دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر با اهدای لوح تقدیر، جوایز نقدی و نصب پلاکارد در درب منازل آن‌ها هستند.
   گل‌محمدی بر احترام به پیشکسوتان که آینده این استعدادها در دست تجربه آن‌هاست، تأکید کرد و افزود: مدال‌آوران همواره باید درس، اخلاق و ورزش را با هم دنبال کنند و مربیان و مدیران نیز توکل به خدا، صداقت و حفظ اصول را مدنظر داشته باشند.
   رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران نیز سهم این حوزه را از تعداد ۲۶۴مدال استان تهران ۱۱۰ مدال‌آور دانست که از این تعداد ۶۰ مدال، طلا بوده است.
   جعفر زرنگار افزود: ورزشکاران این حوزه با تلاش و جدیت توانستند رکورد خوبی از کسب مدال بدست آورند. تجلیل از عزیزان استعدادها و ورزشکاران سنین پایه وظیفه اداره شمال شرق است و امیدوارم این روند ادامه یابد.
   در جریان این مراسم لوح تقدیر وزیر ورزش و جوانان از گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به مناسبت کسب عنوان قهرمانی در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، توسط سعادتمند اعطا شد. همچنین اداره کل و اداره حوزه شمال شرق از تلاش ها و حمایت های سعادتمند مدیر کل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر تقدیر کردند. از اعضاء ستاد مرکزی المپیاد استعدادهای برتر استان تهران نیز در این مراسم تجلیل شد.
   بنا به همین گزارش، استان تهران با ۱۱۹۲ نفر ورزشکار در قالب دو تیم تهران و توابع در ۵۲ رشته پسران و ۴۲ رشته دختران در دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور شرکت کرد که در پایان با کسب ۲۶۴ مدال مقام قهرمانی را برای دومین بار از آن خود کرد.
   گالری
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,157,487
تعداد بازدید امروز : 1,261
تعداد بازدید دیروز : 5,725
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.