جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • قهرمانی محمد امین صمدی، استعداد ناب تنیس روی میز جنوب غرب در مرحله نهایی طرح هوپس آسیا

   قهرمانی محمد امین صمدی، استعداد ناب تنیس روی میز جنوب غرب در مرحله نهایی طرح هوپس آسیا

   قهرمانی محمد امین صمدی، استعداد ناب تنیس روی میز جنوب غرب در مرحله نهایی طرح هوپس آسیا

   محمدامین صمدی نونهالان آینده دار کشور از جنوب غرب در مسابقات تنیس روی میز طرح هوپس آسیای میانه در آلماتی قزاقستان، به مرحله نهایی آسیا صعود کرد.

   محمدامین صمدی نونهال آینده دار کشور از جنوب غرب در مسابقات تنیس روی میز طرح هوپس آسیای میانه در آلماتی قزاقستان، به مرحله نهایی آسیا صعود کرد.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران، محمد امین صمدی نماینده آینده دار کشور از جنوب غرب به مدت شش روز در آلماتی قزاقستان به همراه دیگر نمایندگان کشورها گرد هم آمدند تا در طرح امید (Hopes) به تمرین و مسابقه بپردازند.
   در پایان مسابقات انجام شده، نمایندگان کشورمان موفق شدند با شکست رقبای خود به عنوان قهرمانی دست یابند. در بخش دختران الینا رحیمی و در بخش پسران محمدامین صمدی با اقتدار موفق به ایستادن بر روی سکوی قهرمانی شدند تا به مرحله نهایی طرح امید (Hopes) آسیا راه پیدا کنند.
   امین احمدیان ورزشکار ارزنده جنوب غرب، قهرمان شد

   در دور اول مسابقات دسته برترتنیس روی میز جوانان زیر 18 سال پسر کشور در اراک، امین احمدیان ورزشکار ارزنده جنوب غرب با شایستگی قهرمان این رقابت ها شد.
   در این رقابت ها که با حضور 16 بازیکن برتر کشور برگزار شد، پس از انجام 62 مسابقه، امین احمدیان موفق شد با شکست همه رقبای خود به عنوان قهرمانی دست یابد. در دیدار فینال، احمدیان در یک بازی نزدیک و دیدنی با نتیجه 4 بر 3 مقابل حمید شمس به پیروزی رسید و قهرمان شد.
   اخبار مرتبط
تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 3,725,477
تعداد بازدید امروز : 887
تعداد بازدید دیروز : 4,933
آخرین به روزرسانی : 1398/06/26
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.