جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • هشدار مقام معظم رهبری به دولت و ملت در خطبه های نماز عید فطر

   تعداد بازدید: ۵۲

   بیانات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید فطر : ملت ایران باید توطئه‌ها را بشناسد . برادران عزیز ، خواهران عزیز در سراسر کشور ! امروز توطئه‌ی دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به توده‌ی ملت ایران برای این که این‌ها را ناامید کنند .
   همه باید در این زمینه تلاش کنند ؛ هم دولت باید تلاش کند و هم ملت تلاش کنند
   .
   دولت یعنی مجموعه‌ی دستگاه‌های حاکمیتی . خوشبختانه یک مجموعه‌ی خوبی برای رسیدگی به این امور - با حضور مسئولان قوای سه‌گانه - تشکیل شده است که این مسئله‌ی مهم ، مسئله‌ی اقتصاد را دنبال کنند .
   توده‌ی مردم هم بایستی مسئله‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند . آن کسانی که صاحب نقدینگی هستند ، آن‌ها را به سمت تولید هدایت بکنند . آن کسانی که دست در کار تجارت و بازرگانی با بیرون این مرزها دارند ، این‌ها مراقبت کنند ؛ جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند . همه‌ی کارهایی که در این زمینه می‌تواند به حرکت اقتصادی مستقل کشور کمک کند ، این‌ها را احصا کنند .
   کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای خارجی بروند ، این عادت را ترک کنند . البته ؛ غیر سفرهای زیارتی و عتبات که مورد نظر نیست ؛ و این‌قدر خرج و هزینه‌ای هم بر دوش کشور نمی‌گذارد ؛ و برکاتی هم دارد . سفرهای خارجی تفریحی و زائد را کنار بگذارند .

تهران - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 4,034,558
تعداد بازدید امروز : 35
تعداد بازدید دیروز : 1,041
آخرین به روزرسانی : 1398/08/30
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.