• تهران - اداره کل ورزش و جوانان
  تهران - اداره کل ورزش و جوانان
     
   •  
   • فهرست خدمات
    عضویت در فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 96

    عضویت در فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 96

    بنا بر بخشنامه وزارت ورزش و جوانان به شماره 1/17990 مورخ 1386/3/5 جهت تامین هزینه ها و حمایت های درمانی از جامعه ورزش کشور انجام هرگونه فعالیت ورزشی شامل : شرکت در مسابقات ، تمرین و هرگونه کلاس آموزشی ورزشی بدون داشتن کارت عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ممنوع می باشد . لذا کلیه باشگاه های ورزشی مکلفند با ارائه لیست ورزشکاران خود برای آنها درخواست صدور کارت بیمه ورزشی نمایند . این بیمه توسط فدارسیون پزشکی ورزشی انجام می گردد و در شهرستان ها افراد با مراجعه به ادارات ورزش و جوانان از این خدمت بهره مند می گردند .
    صدور مجوز بهره برداری از استخر ، باشگاه ها و فضاهای ورزشی و نظارت بر آنها

    صدور مجوز بهره برداری از استخر ، باشگاه ها و فضاهای ورزشی و نظارت بر آنها

    متقاضیانی که موافقت اصولی با زمین یا بدون زمین داشته باشند برای بهره برداری از باشگاه احداث شده نیاز به صدور پروانه بهره برداری دارند و اعتبار این مجوز 2 سال می باشد .
    عضویت در فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 97

    عضویت در فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 97

    بنا بر بخشنامه وزارت ورزش و جوانان به شماره 17990 / 1 مورخ 5 / 6 / 1386 جهت تامین هزینه ها و حمایت های درمانی از جامعه ورزش کشور انجام هرگونه فعالیت ورزشی شامل : شرکت در مسابقات ، تمرین و هرگونه کلاس آموزشی ورزشی بدون داشتن کارت عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ممنوع می باشد . لذا کلیه باشگاه های ورزشی مکلفند با ارائه لیست ورزشکاران خود برای آنها درخواست صدور کارت بیمه ورزشی نمایند . این بیمه توسط فدراسیون پزشکی ورزشی انجام می گردد و در شهرستان ها افراد با مراجعه به ادارات ورزش و جوانان از این خدمت بهره مند می گردند .
    فراخوان عضویت خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 98

    فراخوان عضویت خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 98

    بر اساس بخشنامه وزارت ورزش و جوانان به شماره 24097 / 3 /ص مورخ 19/11/1392 به منظور حمایت درمانی از جامعه ورزش ، انجام هرگونه فعالیت ورزشی شامل شرکت در مسابقه ، تمرین و کلاس آموزشی بدون عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی ممنوع است . روش های عضویت و دریافت پرینت کارت : سایت فدراسیون پزشکی ورزشی www.ifsm.ir اپلیکیشن خدمات درمانی تمدید عضویت با سامانه ussd روش های اطلاع از عضویت و تاریخ اعتبار آن : سایت فدراسیون پزشکی ورزشی اپلیکیشن خدمات درمانی ارسال کد ملی به شماره 50004303 در صورت تائید عضویت ، پیامک آن به همراه تاریخ اعتبار برایتان ارسال خواهد شد . مزایای عضویت : دریافت کمک هزینه درمان ، دریافت غرامت نقص عضو ، دریافت غرامت فوت برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی : www.ifsm.ir مراجعه و یا با هیات پزشکی ورزشی استان تماس حاصل فرمائید . پیش از پایان عضویت ، نسبت به تمدید آن اقدام کنید .
  تهران - اداره کل ورزش و جوانان
  مجموع بازدیدها : 4,018,388
  تعداد بازدید امروز : 2,594
  تعداد کاربران آنلاین : 1
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/21
  کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.